Nodeblock (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Block title
ug: قوشۇمچە رايون نامى

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: Submitted by !username on !datetime
ug: !username يوللىغۇچى !datetime
