Nodeblock (7.x-1.5) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Block title
am: የጥምር ዓርስት

en: Default
am: ነባሪ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
