Nodeblock (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: Default
bg: По подразбиране

en: Teaser
bg: Резюме

en: Show
bg: Покажи

en: Hide
bg: Скрий

en: Unavailable
bg: Недостъпно

en: Submitted by !username on !datetime
bg: Публикувано от !username на !datetime
