Nodeblock (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Block title
hu: Blokk címe

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Full node
hu: Teljes tartalom

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Unavailable
hu: Nem elérhető

en: Available
hu: Elérhető

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Available as block
hu: Elérhető blokként

en: Submitted by !username on !datetime
hu: Beküldte !username – !datetime

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Default view mode
hu: Alapértelmezett nézet mód
