Nodeblock (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Block title
km: ​ចំណង​ជើង​ប្លុក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Hide
km: លាក់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Submitted by !username on !datetime
km: បាន​ដាក់​ស្នើ​ដោយ​ !username ​នៅ​ថ្ងៃ​ !datetime
