Nodeblock (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Show
lv: Rādīt

en: Full node
lv: Pilns mezgls

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Available
lv: Pieejams

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Submitted by !username on !datetime
lv: Pievienoja !username !datetime

en: View mode
lv: Skata režīms
