Nodeblock (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Block title
oc: Títol del blòt

en: Default
oc: Per defaut

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Show
oc: Afichar

en: Hide
oc: Amagar

en: Unavailable
oc: Indisponible

en: Available
oc: Disponible

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Submitted by !username on !datetime
oc: Somés per !username lo !datetime

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
