Nodeblock (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Block title
ps: غونډ سرلیک

en: Default
ps: تلواله

en: Show
ps: ښوول

en: Hide
ps: پټول
