Nodeblock (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Block title
ro: Titlul blocului

en: Default
ro: Implicit

en: Show
ro: Arată

en: Hide
ro: Ascunde

en: Available
ro: Disponibil

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Submitted by !username on !datetime
ro: Trimis de !username la !datetime

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
