Nodeblock (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: Default
sk: Predvolené

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Show
sk: Zobraziť

en: Full node
sk: Plný uzol

en: Hide
sk: Skryť

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: Available
sk: Dostupné

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Submitted by !username on !datetime
sk: Pridané používateľom !username dňa !datetime

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
