Nodeblock (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Block title
ast: Títulu del bloque

en: Default
ast: Predefiníu

en: Show
ast: Amosar
