Nodeblock (7.x-1.6) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Block title
be: Загаловак блоку

en: Default
be: Прадвызначана

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Show
be: Паказаць

en: Hide
be: Схаваць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Submitted by !username on !datetime
be: Апублікавана !username у !datetime

en: View mode
be: Лад выгляду
