Nodeblock (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: Default
ca: Per defecte

en: Teaser
ca: Resum

en: Show
ca: Mostra

en: Full node
ca: Node complet

en: Hide
ca: Oculta

en: Unavailable
ca: No disponible

en: Available
ca: Disponible

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Available as block
ca: Disponible com a bloc

en: Submitted by !username on !datetime
ca: Enviat per !username el !datetime

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Default view mode
ca: Mode de visualització predeterminat
