Nodeblock (7.x-1.6) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Block title
cy: Pennawd bloc

en: Default
cy: Diofyn

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Hide
cy: Cuddio
