Nodeblock (7.x-1.6) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Block title
da: Titel

en: Default
da: Standard

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Show
da: Vis

en: Full node
da: Hele indholdselementet

en: Hide
da: Skjul

en: Unavailable
da: Ikke tilgængelig

en: Available
da: Tilgængelig

en: Machine name
da: Internt navn

en: Available as block
da: Tilgængelig som blok

en: Submitted by !username on !datetime
da: Indsendt af !username den !datetime

en: Default view mode
da: Standard view mode
