Nodeblock (7.x-1.6) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Block title
dz: ལེབ་དུམ་མགོ་མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Show
dz: སྟོན།
