Nodeblock (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Block title
eu: Blokearen izenburua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Show
eu: Erakutsi

en: Full node
eu: Nodo osoa

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Available
eu: Gaituta

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Available as block
eu: Gaitu bloke bezala
