Nodeblock (7.x-1.6) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Block title
is: Titill á blokk

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Show
is: Sýna

en: Hide
is: Fela
