Nodeblock (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Block title
mn: Хавтангийн гарчиг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Hide
mn: Нуух

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
