Nodeblock (7.x-1.6) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
