Nodeblock (7.x-1.7) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Block title
bs: Naslov bloka

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Full node
bs: Puni node

en: Hide
bs: Sakrij
