Nodeblock (7.x-1.7) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Block title
el: Τίτλος μπλοκ

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Full node
el: Πλήρης μορφή

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Unavailable
el: Μη διαθέσιμο

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Submitted by !username on !datetime
el: Υποβλήθηκε από !username στις !datetime.

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
