Nodeblock (7.x-1.7) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Default
et: Vaikimisi

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Show
et: Näita

en: Hide
et: Peida

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Available
et: Saadaval

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Available as block
et: Saadaval plokina

en: Submitted by !username on !datetime
et: Sisestas !username, !datetime

en: View mode
et: Kuvarežiim
