Nodeblock (7.x-1.7) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Block title
jv: Judhul blok

en: Default
jv: Gawan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Show
jv: Kétoknā

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Submitted by !username on !datetime
jv: Dikirim !username ing !datetime
