Nodeblock (7.x-1.7) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Block title
ka: ბლოკის სათაური

en: Show
ka: ჩვენება

en: Hide
ka: დამალვა
