Nodeblock (7.x-1.7) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Block title
nl: Bloktitel

en: Default
nl: Standaard

en: Show
nl: Weergeven

en: Full node
nl: Volledige node

en: Hide
nl: Verbergen

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Available as block
nl: Als blok beschikbaar

en: Should these nodes be made available as blocks?
nl: Zouden deze nodes beschikbaar moeten worden als blokken?

en: Enable translation fallback?
nl: Fallback voor vertaling activeren?

en: Submitted by !username on !datetime
nl: Door !username op !datetime

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Default on
nl: Standaard aan

en: Default off
nl: Standaard uit

en: Field: @field
nl: Veld: @field

en: Default view mode
nl: Standaardweergavemodus

en: Node Block Settings
nl: Node Block instellingen

en: Node Block turns nodes into blocks.
nl: Node Block verandert nodes in blokken.

en: The block title for this node.
nl: De bloktitel voor deze node.

en: Allows users to maintain Nodeblock settings per node.
nl: Laat gebruikers Nodeblock-instellingen per node beheren.

en: Node Block settings
nl: Node Block instellingen

en: Nodeblock builds a block title based on the node title. You can alter the block title here. On the block overviews the node title will be used, when displaying the node this block title will be used.
nl: Nodeblock maakt een bloktitel op basis van de node-titel. U kunt deze titel hier aanpassen. Op de blokoverzichten wordt de node-titel gebruikt. Bij de weergave van dit blok wordt deze bloktitel gebruikt.

en: Provide a machine name
nl: Geef een systeemnaam op

en: Nodeblock builds a block delta based on the node id. When you want to put a Nodeblock in a context or a panel then it'll be saved with a node id. This might provide you with problems if you are using multiple environments (e.g. a staging and production server).
nl: Nodeblock maakt een blok delta op basis van het node-ID. Wanneer u het blok in een context of paneel wilt plaatsen, wordt het opgeslagen met een node-ID. Dit kan problemen geven wanneer u op meerdere omgevingen werkt. (Bijvoorbeeld een acceptatie en productie server).
