Nodeblock (7.x-1.7) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Block title
th: ชื่อบล็อค

en: Show
th: แสดง

en: Hide
th: ซ่อน

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Submitted by !username on !datetime
th: เขียนโดย !username เมื่อ !datetime

en: View mode
th: โหมดของวิว
