Nodeblock (7.x-1.7) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Block title
tr: Blok başlığı

en: Default
tr: Varsayılan

en: Teaser
tr: Özet

en: Show
tr: Göster

en: Full node
tr: Tüm düğüm

en: Hide
tr: Gizle

en: Unavailable
tr: Mevcut değil

en: Available
tr: Mevcut

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Submitted by !username on !datetime
tr: !username tarafından !datetime tarihinde gönderildi

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Default view mode
tr: Varsayılan gösterim kipi
