Nodeblock (7.x-1.7) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Block title
is: Blokk yvirskrift

en: Default
is: Standard

en: Show
is: Vís

en: Hide
is: Krógva

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: Submitted by !username on !datetime
is: Latið inn hevur !username hin !datetime
