Nodeblock (7.x-1.7) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Block title
hr: Naziv bloka

en: Default
hr: Zadano

en: Teaser
hr: Mamac

en: Show
hr: Prikaži

en: Full node
hr: Cijeli node

en: Hide
hr: Sakrij

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Submitted by !username on !datetime
hr: <span class="uname">!username</span> !datetime
