Nodeblock (7.x-1.5) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Block title
ur: بلاک کا عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
