Node changes (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: new
lt: naujas

en: File
lt: Failas

en: Size
lt: Dydis

en: - None -
lt: - Joks -

en: hidden
lt: paslėptas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment ID
lt: Komentaro ID

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: New
lt: Naujas

en: deleted
lt: pašalinta

en: shown
lt: rodomas

en: View changes
lt: Peržiūrėti pakeitimus
