Node changes (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: new
lv: jauns

en: File
lv: Fails

en: Size
lv: Izmērs

en: - None -
lv: - Neviens -

en: hidden
lv: slēpts

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment ID
lv: Komentāra ID

en: Authored by
lv: Autors

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: New
lv: Jauns

en: deleted
lv: dzēsts

en: View changes
lv: Skatīt izmaiņas
