Node changes (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: new
nl: nieuw

en: File
nl: Bestand

en: Size
nl: Grootte

en: - None -
nl: - Geen -

en: hidden
nl: verborgen

en: Comment
nl: Reactie

en: Comment ID
nl: Reactie-ID

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Node title
nl: Node-titel

en: New
nl: Nieuwe

en: deleted
nl: verwijderd

en: shown
nl: getoond

en: View changes
nl: Wijzigingen bekijken

en: Old
nl: Oud
