Node changes (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: new
ta: புதிய

en: File
ta: கோப்பு

en: Size
ta: அளவு

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: hidden
ta: மறைத்து

en: Comment
ta: கருத்து

en: Comment ID
ta: கருத்து குறி எண்

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: New
ta: புதிய
