Node changes (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: new
th: ใหม่

en: File
th: ไฟล์

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: hidden
th: ซ่อน

en: Comment ID
th: IDของความคิดเห็น

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: deleted
th: ลบทิ้ง
