Node changes (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: new
bn: নতুন

en: File
bn: ফাইল

en: Size
bn: সাইজ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Authored by
bn: লিখেছেন
