Node changes (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Status
et: Olek

en: new
et: uus

en: File
et: Manus

en: Size
et: Suurus

en: - None -
et: - Puudub -

en: hidden
et: peidetud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comment ID
et: Kommentaari ID

en: Authored by
et: Autor

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: New
et: Uus

en: deleted
et: kustutatud

en: View changes
et: Vaata muudatusi
