Node changes (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: new
ka: ახალი

en: File
ka: ფაილი

en: Size
ka: ზომა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: hidden
ka: დამალული

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Comment ID
ka: კომენტარის ID

en: Authored by
ka: ავტორი

en: New
ka: ახალი
