Node changes (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: new
jv: anyar

en: File
jv: Berkas

en: Size
jv: Ukuran

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Comment
jv: Komèntar

en: Comment ID
jv: ID Komèntar

en: Authored by
jv: Ditulis dening
