Node changes (7.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: new
km: ថ្មី

en: File
km: ឯកសារ

en: Size
km: ទំហំ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Comment ID
km: លេខ​សម្គាល់​មតិ​យោបល់

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​
