Node changes (7.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: - None -
ug: يوق

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Authored by
ug: ئاپتور
