Node changes (7.x-1.0-beta4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: new
af: nuut

en: File
af: Lêer

en: Size
af: Grootte

en: - None -
af: - Geen -

en: Comment
af: Kommentaar

en: Authored by
af: Geskep deur
