Node changes (7.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Status
eo: Stato

en: new
eo: nova

en: File
eo: Dosiero

en: Size
eo: Grandeco

en: - None -
eo: - Neniu -

en: hidden
eo: kaŝita

en: Comment
eo: Komento

en: Authored by
eo: Verkita de
