Node changes (7.x-1.0-beta4) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: new
pt: novo

en: File
pt: Arquivo

en: Size
pt: Tamanho

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: hidden
pt: escondido

en: Comment
pt: Comentário

en: Comment ID
pt: ID do comentário

en: Authored by
pt: Escrito por

en: Node title
pt: Título do node

en: New
pt: Novo

en: deleted
pt: apagado

en: shown
pt: mostrado

en: View changes
pt: Ver alterações

en: Old
pt: Antigo
