Node changes (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Status
ro: Stare

en: new
ro: nou

en: File
ro: Fișier

en: Size
ro: Mărime

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: hidden
ro: ascuns

en: Comment
ro: Comentariu

en: Comment ID
ro: Id-ul comentariului

en: Authored by
ro: Autor

en: Node title
ro: Titlu nod

en: New
ro: Nou

en: deleted
ro: șters

en: View changes
ro: Vizualizare schimbări

en: Old
ro: Vechi
