Node changes (7.x-1.0-beta5) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: new
my: အသစ်

en: File
my: ဖိုင်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: hidden
my: ဖုံးကွယ်ထားသည်

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Comment ID
my: ထင်မြင်ချက်ခေါင်းစဉ်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်
