Node changes (7.x-1.0-beta5) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: new
nn: ny

en: File
nn: Fil

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Comment
nn: Kommentar

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: deleted
nn: sletta
