Node changes (7.x-1.0-beta5) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Status
sk: Stav

en: new
sk: nové

en: File
sk: Súbor

en: Size
sk: Veľkosť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: hidden
sk: skryté

en: Comment
sk: Komentár

en: Comment ID
sk: ID komentára

en: Authored by
sk: Autor

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Node title
sk: Nadpis

en: deleted
sk: odstranená

en: shown
sk: zobrazené
