Node changes (7.x-1.0-beta5) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Status
tr: Durum

en: new
tr: yeni

en: File
tr: Dosya

en: Size
tr: Boyut

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: hidden
tr: gizli

en: Comment
tr: Yorum

en: Comment ID
tr: Yorum ID

en: Authored by
tr: Yazan

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Node title
tr: Düğüm başlığı

en: New
tr: Yeni

en: View changes
tr: Değişiklikleri gör
